-17%
,

SET TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS TELLUR TLL491051 BLACK


  SET TASTIERE ME MOUSE WIRELESS TELLUR TLL491051 BLACK

 • Material plastik
 • 104 tasta
 • Butona 6
 • DPI 1200 DPI, 1600 DPI, 800 DPI
 • Lidhje me Bluetooth
 • Distanca 10m
 • Bateria 2 x AA, 2 X AAA
 • Sistemi Chrome OS, Mac OS, Windows
 • Përdorimi Desktop & Laptop

Kodi i produktit: STS01P2T

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

STS01P2T

Marka

TELLUR

Modeli

TLL491051 BLACK

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 800 DPI

Butona

6

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

RGB

JO

Materiali

Plastik

Bateri

1 x AAA, 2 x AA

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.