-25%
, ,

SET TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS HP 240J7AA BLACK

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SET TASTIERE ME MOUSE WIRELESS HP 240J7AA BLACK

 • Material plastik
 • 102 tasta
 • Butona 3
 • 1600 DPI
 • Lidhje me Wireless
 • Distanca 10m
 • Materiali Plastik
 • Sistemi që lidhet Windows
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: STS010E2L

2990 L 3990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

STS010E2L

Marka

HP

Modeli

240J7AA

DPI

1,600 DPI

Butona

3

Numri i tastave

102 tasta

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

RGB

JO

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.