-23%
, ,

SET TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS GEMBIRD KBS-WCH-01 BLACK


  SET TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS GEMBIRD KBS-WCH-01 BLACK

 • Marka GEMBIRD
 • Modeli KBS-WCH-01
 • Material plastik
 • 104 tasta
 • Butona 3
 • 1200 DPI
 • Lidhje me Wireless
 • Distanca 8m
 • Materiali Plastik
 • Sistemi që lidhet Windows
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: STS02A2M

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

STS02A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

KBS-WCH-01

Numri i tastave

104 tasta

DPI

1,200 DPI

Butona

3

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

8 m

RGB

JO

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.