fbpx
-15%
, , ,

SET TASTIERE, MOUSE, KUFJE & TAPET WHITE SHARK GC-4104 COMANCHE 3


  SET TASTIERE, MOUSE, KUFJE & TAPET WHITE SHARK GC-4104 COMANCHE 3

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GC-4104 COMANCHE 3
 • Material plastik
 • 105 tasta
 • Lidhjet USB
 • Gjatësia 1.5 m
 • RGB PO
 • DPI 1,200 DPI, 1,600 DPI, 2,000 DPI, 3,200 DPI
 • Butona 6
 • Lloji i sensorit Optikal Gaming
 • Sistemi që lidhet Windows 10, Windows 7, Windows 8
 • Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Në paketim Kufje & Mousepad
 • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: STS011E2L

5,490 L 6,490 L

Kodi i produktit

STS011E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GC-4104 COMANCHE 3

Numri i tastave

105 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5m

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

Detaje të tjera

125 Hz, 3200 DPI, Kufje, Mouse 6D – 6 butona, Mouse Pad

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.