-22%
,

SET TASTIERE DHE MOUSE TRUST PRIMO 23970


    SET TASTIERE DHE MOUSE TRUST PRIMO 23970

  • Material plastik
  • 104 tasta
  • Lidhjet USB
  • Gjatësia 1.8 m
  • Chrome OS, Mac 10.15 ose më lart, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: STS008E2L

2190 L 2790 L

Kodi i produktit

STS008E2L

Marka

TRUST

Modeli

PRIMO 23970

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.8 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac 10.15 ose më lart, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.