fbpx
-15%
,

SET TASTIERE DHE MOUSE GAMING TRUST GXT 845 TURAL 22457

Availability:

S’ka stok


    SET TASTIERE DHE MOUSE GAMING TRUST GXT 845 TURAL 21621

  • Material plastik
  • 104 tasta
  • Lidhjet USB
  • Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop
  • Ndriçim LED, 3 mënyra ndriçimi

Kodi i produktit: STS001E2L

5,490 L 6,490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

STS001E2L

Marka

TRUST

Modeli

21621

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.2m

RGB

PO

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Detaje të tjera

3 mënyra ndriçimi, Ndriçim LED

Garancia

3 Muaj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.