-23%
,

SET LISCIANI PRINCESS ACTIVITY CUBES


    SET LISCIANI PRINCESS ACTIVITY CUBES

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 2-5 vjeç

Kodi i produktit: LF076I2O

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

LF076I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

2-5 vjeç

SET LISCIANI PRINCESS ACTIVITY CUBES
Kuba formues me figura te personazheve me te preferuara te vajzava te vogla.
Material i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.