-21%
,

SET LISCIANI MONTESSORI PET HOUSE


    SET LISCIANI MONTESSORI PET HOUSE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 2+ vjeç
  • 24 pjesë

Kodi i produktit: LF082I2O

1490 L 1890 L

Kodi i produktit

LF082I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

2+ vjeç

SET LISCIANI MONTESSORI PET HOUSE
E rekomandueshme per femije mbi moshen 2 vjec!
Set edukativ, zhvillues dhe argetues i cili ndihmon femijet tuaj te njohin kafshet dhe sendet shtepiake!
I perbere nga material kartoni i cilesise se larte!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.