-40%
,

SET LISCIANI MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA


    SET LISCIANI MONTESSORI MAXI LA MIA FATTORIA

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç

Kodi i produktit: LF069I2O

1790 L 2990 L

Kodi i produktit

LF069I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Mosha

3+ vjeç

SET LISCIANI MONTESSORI MAXI LA MIA CASA DELLE PAROLE
Nje loje e cila do te stimuloje femijet tuaj te argetohen dhe te zhvillojne aftesine e te menduarit dhe aftesite logjike.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.