-40%
,

SET LISCIANI MONTESSORI MAXI LA MIA CASA DELLE PAROLE


    SET LISCIANI MONTESSORI MAXI LA MIA CASA DELLE PAROLE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç
  • 31 pjesë

Kodi i produktit: LF068I2O

1790 L 2990 L

Kodi i produktit

LF068I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor, Plastik

Pjesë

31 pjesë

Mosha

3+ vjeç

SET LISCIANI MONTESSORI MAXI LA MIA CASA DELLE PAROLE
Nje loje e cila do te stimuloje femijet tuaj te argetohen dhe te zhvillojne aftesine e te menduarit dhe aftesite logjike.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.