-17%
,

SET LISCIANI MONTESSORI IL GIOCO DELLE FAMIGLIE FORESTA


    SET LISCIANI MONTESSORI IL GIOCO DELLE FAMIGLIE FORESTA

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç
  • 16 kafshe te dizenjuar ne material kartoni cilesor

Kodi i produktit: LF083I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF083I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI MONTESSORI IL GIOCO DELLE FAMIGLIE FORESTA
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 3-6 vjec!
Seti perbehet nga nje pyll 3D dhe 16 kafshe te dizenjuar ne material kartoni cilesor!
Vendosni secilen kafshe ne shtepizen e tyre qe i takon ne pyll!
Loder edukative dhe argetuese!
Ndihmon femijet te njohin kafshet dhe te mesojne shume rreth tyre!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.