-17%

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORY OF SCENTED SOAPS


    SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORY OF SCENTED SOAPS

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF084I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF084I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORY OF SCENTED SOAPS
Set kreativ, argetues dhe zhvillues i cili nxit imagjinaten dhe kreativitetin e femijes tuaj!
Nepermjet ketij seti, mund te krijoni sapune te personalizuar sipas deshires tuaj!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 8-12 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.