-17%
,

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORIO FLUIDI SCHIFOSI ED INGLESE EN66360


    SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORIO FLUIDI SCHIFOSI ED INGLESE EN66360

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8-12 vjeç

Kodi i produktit: LF072I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF072I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8-12 vjeç

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORIO FLUIDI SCHIFOSI ED INGLESE EN66360
Nje set mjaft interesant qe do ju kenaqe pafund dhe njekohesisht do ju mesoje te jeni nje kimist i vertete.
Mesoni si te beni slime.
Nje set i pershtatshem per moshat 8-12 vjeç.
Produkt cilesor!
Ide ideale dhe per dhurate!
Cilesi Italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.