-17%

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORIO DI SAPONI PROFUMATI


    SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORIO DI SAPONI PROFUMATI

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8+ vjeç

Kodi i produktit: LF070I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF070I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8+ vjeç

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORIO DI SAPONI PROFUMATI
Krijoni fantazine e femijes tuaj duke blere kete set qe ju jep mundesine qe femija juaj te krijoje sapune me forma te ndryshme dhe te personalizuar dhe aromatike sipas deshires se tyre!
Ne paketim do te gjeni edhe manualin udhezues!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 8 vjec!
Ide ideale dhe per dhurate!
Cilesi Italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.