-17%
,

SET LISCIANI I’M A GENIUS ESPLORA IL SISTEMA SOLARE


    SET LISCIANI I’M A GENIUS ESPLORA IL SISTEMA SOLARE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF071I2O

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

LF071I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

SET LISCIANI I’M A GENIUS ESPLORA IL SISTEMA SOLARE
Nje set fantastik per te gjithe femijet e vegjel te cilet pelqejne fushen e astreologjise!
Seti perbehet nga nje puzzle i madh 3 dimensional qe femijet te ndertojne sistemin planetar!
Loder impenjative, kreative, zhvilluese dhe argetuese ne te njejten kohe!
E rekomandueshme per grupmoshen 7-12 vjec!
Cilesi e larte!
Ide ideale dhe per dhurate!
Cilesi Italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.