-20%
, ,

SET LISCIANI HABITATS AND ECOSYSTEM


    Set Lisciani Habitats and Ecosystem

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF006I2O

2390 L 2990 L

Kodi i produktit

LF006I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

Set Lisciani Habitats and Ecosystem
Marka: Lisciani!
Nje set shume interesant i cili stimulon kuriozitetin e femijeve tuaj rreth ekosistemit dhe habitatit!
Nepermjet ketij seti, femija juaj do te mesoje si ndertohet nje ekosistem te vertete me te gjitha kushtet e nevojshme per t’u rritur te gjithe llojet e bimeve dhe te kafsheve!
Materiali i ekosistemit: Plastik!
Ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit!
E rekomandueshme per grupmoshen 7-12 vjec!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.