, ,

SET LISCIANI GEMMSTONES GEMMES

Disponueshmëria:

S’ka stok


    Set Lisciani Gemmstones Gemmes

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF007I2O

1290 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LF007I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

Set Lisciani Gemmstones Gemmes
Marka: Lisciani
Zbuloni mineralet e ndryshme nepermjet ketij seti fantastik!
Seti perbehet nga nje gur rere i cili me ane te nje cekici (qe ndodhet ne paketim) do e cani dhe do filloni te zbuloni mineralet e ndryshme si nje arkeolog i vertete!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 7-12 vjec!
Cilesi e larte! Made in Italy

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.