-40%

SET LISCIANI FROZEN LOVE BIJOUX


    SET LISCIANI FROZEN LOVE BIJOUX

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 5+ vjeç
  • unaza plastike, byzylyk plastik, rruaza të rrumbullakëta, kapëse, varëse etj

Kodi i produktit: LF066I2O

1490 L 2490 L

Kodi i produktit

LF066I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Plastik

Pjesë

unaza plastike, byzylyk plastik, rruaza të rrumbullakëta, kapëse, varëse etj

Mosha

5+ vjeç

SET LISCIANI FROZEN LOVE BIJOUX
Set fantastik i dizenjuar me personazhin e preferuar te vajzave te vogla Frozen!
Krijoni bizhuteri te personalizuara si unaza, varese dhe byrzylyke!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 5 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.