-20%

SET LISCIANI FROZEN AQUA DOODLE KIT


    SET LISCIANI FROZEN AQUA DOODLE KIT

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 5+ vjeç

Kodi i produktit: LF081I2O

2790 L 3490 L

Kodi i produktit

LF081I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

Set i dizejnuar me personazhin shume te dashur te femijeve tuaj si Frozzen,
Femijet do te argetohen pafund me kete loje.
Produkt cilesor!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.