-23%
, ,

SET LISCIANI EDUSYSTEM CAROTINA WRITING SCHOOL ED INGLESE


    SET LISCIANI EDUSYSTEM CAROTINA WRITING SCHOOL ED INGLESE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç

Kodi i produktit: LF075I2O

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

LF075I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3+ vjeç

SET LISCIANI EDUSYSTEM CAROTINA WRITING SCHOOL ED INGLESE
Nje loje e cila perbehet nga karta formuese me figura te ndryshme.
Kartat jane me figura te 5 temave te ndyshme.
Me 10 objekte te njohura.
Dhe gjithashtu 85 karta me shkronja te ndryshme per te krijuar fjale.
Produkt i cili eshte i perbere nga kartoni i forte dhe plastika e cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.