-23%
, ,

SET LISCIANI CRAZY SCIENCE LABORATORIO DELLA DOTTORESSA SLIME


    SET LISCIANI CRAZY SCIENCE LABORATORIO DELLA DOTTORESSA SLIME

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8+ vjeç

Kodi i produktit: LF074I2O

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

LF074I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8+ vjeç

SET LISCIANI CRAZY SCIENCE LABORATORIO DELLA DOTTORESSA SLIME
Set krijues, zhvillues dhe argetues!
Nxit dhe stimulon imagjinaten e femijeve tuaj!
Ne paketim do te gjeni te gjitha mjetet qe shikoni ne kuti!
Loder e sigurt!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 8 vjec!
Cilesi italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.