-13%

SET LISCIANI CRAZY SCIENCE IL LABORATORIO DEL DOTTOR SLIME


    SET LISCIANI CRAZY SCIENCE IL LABORATORIO DEL DOTTOR SLIME

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 8+ vjeç

Kodi i produktit: LF085I2O

2590 L 2990 L

Kodi i produktit

LF085I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

8+ vjeç

SET LISCIANI I’M A GENIUS LABORATORY OF SCENTED SOAPS
Ky set fantastik i cili nxit dhe stimulon imagjinaten e femijeve tuaj!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 8 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.