-27%
, ,

SET LISCIANI CAROTINA WRITING SCHOOL


    SET LISCIANI CAROTINA WRITING SCHOOL

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF077I2O

2490 L 3390 L

Kodi i produktit

LF077I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA WRITING SCHOOL
Set ne fjale eshte nje set i cili perbehet nga nje tabaka ne format A4, tip mbajtese letrash, me nje mekanizem per mbajtjen e fletes per te pikturuar ose shkruar mbi te.
Me fleta te vijezuara me forma te ndryshme.
Nje set i cili do ti mesoje femijet tuaj te pikturojne mbi vija dhe do te njohin format gjithashtu!
Produkt cilesor!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.