-27%
, ,

SET LISCIANI CAROTINA TALKING PEN 50 GAMES

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SET LISCIANI CAROTINA TALKING PEN 50 GAMES

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF078I2O

2490 L 3390 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LF078I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

50 aktivitete

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA TALKING PEN 50 GAMES
E rekomandueshme per femije te moshes 3-6 vjeç!
Loder argetuese, zhvilluese, edukative dhe kreative!
Nxit dhe stimulon imagjinaten e femijeve tuaj!
Seti perfshin 50 lojera te ndryshme edukative!
Ne paketim perfshihet edhe manuali udhezues!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.