-17%
,

SET LISCIANI CAROTINA PLUS THE LITTLE TRAIN OF ANIMALS


    SET LISCIANI CAROTINA PLUS THE LITTLE TRAIN OF ANIMALS

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç
  • 6 Aktivitet

Kodi i produktit: LF060I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF060I2O

Marka

LISCIANI

Aktivitete

6 aktivitete

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA PLUS THE LITTLE TRAIN OF ANIMALS
Kjo loje perbehet nga 6 lojra te ndryshme edukative.
Femija juaj do te njohe kafshet, gjithashtu edhe shkronjat.
Nje loje mjaft interesante per te zhvilluar inteligjencen e femijeve tuaj dheper te arritur te krijojne fjale dhe te bejne lidhjen me kafshet.
Produkt cilesor!
Made in Italy!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.