-17%
,

SET LISCIANI CAROTINA PLUS SCHOOL OF WRITING


    SET LISCIANI CAROTINA PLUS SCHOOL OF WRITING

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF061I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF061I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA PLUS SCHOOL OF WRITING
Set i cili do i mesoje femijes tuaj te shkruaje dhe te lexoje.
Set i perbere nga dy tabela te bardha te personalizuara, ku femijet mund te shkruajne lehtesisht.
E perbere me karton te trashe dhe cilesor!
Made in Italy!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.