-17%
,

SET LISCIANI CAROTINA PLUS NUMBERS AND SUMS


    SET LISCIANI CAROTINA PLUS NUMBERS AND SUMS

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF059I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF059I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA PLUS NUMBERS AND SUMS
Loje edukative e cila do te mesoje femijet te bejne mbledhje dhe zbritje.
Perbehet me kartona te forte.
Produkt cilesor!
Made in Italy!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.