-17%
,

SET LISCIANI CAROTINA PLUS MY FIRST WORDS GAME


    SET LISCIANI CAROTINA PLUS MY FIRST WORDS GAME

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF062I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF062I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA PLUS MY FIRST WORDS GAME
Nje nga lojrat me interesante te markes se Lisciani!
Meso fjale me ane te kesaj loje!
Femijet jo vetem do te argetohen por edhe do te mesojne dhe edukohen nga kjo loje.
Produkt cilesor!
Made in Italy!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.