-20%
,

SET LISCIANI CAROTINA BABY WAGON


    SET LISCIANI CAROTINA BABY WAGON

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF080I2O

2790 L 3490 L

Kodi i produktit

LF080I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA BABY WAGON
Nje set lodrash i perbere me materiale mjaft cilesore si plastika e cilesise se larte dhe kartoni i forte.
Perbehet nga nja vagon i cili mund te terhiqet lehtesisht dhe nga karta formuese te ndryshme me figura te kafsheve.
Kjo loje jo vetem do i argetoje femijet por edhe do te zhvilloje logjiken e tyre.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.