-24%
,

SET LISCIANI CAROTINA BABY UNICORNO PELUCHE MEGA PUZZLE


    SET LISCIANI CAROTINA BABY UNICORNO PELUCHE MEGA PUZZLE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF079I2O

2490 L 3290 L

Kodi i produktit

LF079I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA BABY UNICORNO PELUCHE MEGA PUZZLE
Lodra per femije, nje set mjaft interesant per femijet jo vetem per t’i zhvilluar logjiken e tyre por edhe per ti argetuar.
Ne kete set jane te perfshira nje loder me pellush me formen e unicorn ne ngjyren mente dhe formati me puzzle formues.
Puzzle eshte i perbere nga materiali i kartonit te forte!
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.