-17%
,

SET LISCIANI CAROTINA BABY TRENINO 4 IN 1


    SET LISCIANI CAROTINA BABY TRENINO 4 IN 1

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-3 vjeç
  • Punon me bateri 3xAA (te perfshira ne paketim)

Kodi i produktit: LF064I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF064I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor, Plastik

Pjesë

Punon me bateri 3xAA (te perfshira ne paketim)

Mosha

1-3 vjeç

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.