fbpx
-32%
,

SET LISCIANI CAROTINA BABY CREA BABY


    SET LISCIANI CAROTINA BABY CREA BABY

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç
  • 38 elementë modularë – 16 butona me ngjyra

Kodi i produktit: LF065I2O

1,490 L 2,190 L

Kodi i produktit

LF065I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

38 elementë modularë – 16 butona me ngjyra

Mosha

1-4 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA BABY CREA BABY
Nje set lodrash mjaft interesant i cili do vere ne levizje motorret e krijimtarise se femijeve tuaj.
I pershtatshem per femije te moshave nga 1 deri ne 4 vjec.
Femija juaj do te njohe format lehtesisht.
Format perbehen nga katona te forte.
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.