-31%
,

SET LISCIANI CAROTINA BABY BLOCKS LA FATTORIA 2 IN 1


    SET LISCIANI CAROTINA BABY BLOCKS LA FATTORIA 2 IN 1

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 2+ vjeç
  • 61 pjesë

Kodi i produktit: LF067I2O

1790 L 2590 L

Kodi i produktit

LF067I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor, Plastik

Pjesë

61 pjesë

Mosha

2+ vjeç

SET LISCIANI CAROTINA BABY BLOCKS LA FATTORIA 2 IN 1
Nje set lojrash mjaft interesant.
Femijet do te argetohen pafund dhe do te mesojne gjera te reja me kete loje.
Femijet do te jene te afte te mesojne emrat e kafsheve, figurat e tyre dhe te luajne dhe te argetohen njekohesisht.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.