-12%
,

SET LISCIANI CAROTINA BABY ACTIVITY CUBES


    SET LISCIANI CAROTINA BABY ACTIVITY CUBES

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF073I2O

2190 L 2490 L

Kodi i produktit

LF073I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

SET LISCIANI CAROTINA BABY ACTIVITY CUBES
Nje set lodrash i perbere nga kuba te ndryshme te cilat vendosen mbi njeri-tjetrin.
Pervec kubave kjo loje ka edhe disa kartona me figura kashesh te ndryshme te cilat jane te ndara.
Femijet me ane te kesaj loje do te zhvillojne aftesite krijuese dhe logjike.
Ne kutine e lojes eshte edhe udhezuesi i lojes.
Loja e perbere nga materiale te sigurta per femijet si plastika e cilesise se larte dhe kartoni i trashe.
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.