-23%
,

SET FURRE PER THONJE NAIL ART TOOL SAP001A2X

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SET FURRE PER THONJE NAIL ART TOOL SAP001A2X*

Kodi i produktit: SAP001A2X

9990 L 12990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SAP001A2X

Marka

SUN

Modeli

SAP001A2X

Fuqia

72 W

LED

36 LEDs

Të tjera

Ju do të merrni të gjitha produktet qe jane ne foto.

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.