-25%
,

SET CANTE SHPINE, MARSUP & PORTOFOL 3 IN 1

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SET CANTE SHPINE, MARSUP & PORTOFOL 3 IN 1

  • Cantë për përdorim shkolle
  • Ideale për udhëtime
  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Nylon
  • Kundër vjedhjes. Port karikimi USB. Rezistent ndaj ujit

Kodi i produktit: CA001A2X

2990 L 3990 L

Kodi i produktit

CA001A2X

Marka

NO NAME

Modeli

3 IN1

Materiali

Nylon

Të tjera

Kundër vjedhjes. Port karikimi USB. Rezistent ndaj ujit

Ngjyra

Black, Blue, Silver

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.