-15%
, ,

SET ARGJENDI 4-1 VARESE BYZYLYK VETH UNAZE SAF0001A2X

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SET ARGJENDI 4-1 VARESE BYZYLYK VETH UNAZE SAF0001A2X*

  • Produkt i punuar me argjend

Kodi i produktit: SAF0001A2X

5490 L 6490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SAF0001A2X

Materiali

Argjend 925

Të tjera

Produkt i punuar me argjend

Ngjyra

E bardhë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.