-20%
,

SAMSUNG GALAXY A52 SM-A525F 128GB BLACK

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SAMSUNG GALAXY A52 SM-A525F 128GB BLACK

 • Marka SAMSUNG
 • Modeli GALAXY A52
 • Procesori (CPU) Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (Octa Core)
 • RAM 6GB
 • Memorie standarde 128GB
 • GPU Adreno 618
 • Madhësi ekrani 6.5″ Super AMOLED
 • Rezolucioni Full HD (1080 x 2400)
 • Madhësi ekrani (inch): 6.5″
 • Kamera: 64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP
 • Kamera Selfie: 32 MP
 • Bateria: Fast charging 25W, Li-Po 4500 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFS013G2L

35990 L 44990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFS013G2L

Marka

SAMSUNG

Viti i prodhimit

17 Mars 2021

Modeli

GALAXY A52

Procesori (CPU)

Qualcomm

Modeli i procesorit

Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (Octa Core)

RAM

6 GB

Memorie standarde

128 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

Adreno 618

Lloji i rrjetit

4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

Super AMOLED

Rezolucioni

Full HD (1080 x 2400)

Kamera

64 MB, 12 MB, 5 MB, 5MB

Kamera Selfie

32 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 11

Bateria

Fast charging 25W, Li-Po 4500 mAh, Non-removable

Ngjyra

Black

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.