-15%
,

SAMSUNG GALAXY A32 SM-A325F 128GB BLUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SAMSUNG GALAXY A32 SM-A325F 128GB BLUE

 • Marka SAMSUNG
 • Modeli GALAXY A32
 • Procesori (CPU) Mediatek Helio G80 (Octa Core)
 • RAM 4GB
 • Memorie standarde 128GB
 • GPU Mali-G52
 • Madhësi ekrani 6.4″ Super AMOLED
 • Rezolucioni Full HD (1080 x 2400)
 • Madhësi ekrani (inch): 6.5″
 • Kamera: 64 MP, 8 MP, 5 MP, 5 MP
 • Kamera Selfie: 20 MP
 • Bateria: Fast charging 15W, Li-Ion 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFS007G2L

28990 L 33990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFS007G2L

Marka

SAMSUNG

Viti i prodhimit

25 Shkurt 2021

Modeli

GALAXY A32

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

Mediatek Helio G80 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

2×2.0GHz Cortex-A75 & 6×1.8GHz Cortex-A55

RAM

4 GB

Memorie standarde

128 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

Mali-G52

Lloji i rrjetit

4G

Madhësi ekrani (inch)

6.4"

Teknologji ekrani

Super AMOLED

Rezolucioni

Full HD (1080 x 2400)

Kamera

64 MP, 8 MP, 5 MP, 5 MP

Kamera Selfie

20 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 11

Bateria

Fast charging 15W, Li-Ion 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Blue

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.