-20%
,

SAMSUNG GALAXY A12 SM-A127F 64GB BLUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SAMSUNG GALAXY A12 SM-A127F 64GB BLUE

 • Marka SAMSUNG
 • Prodhuar 9 Gusht 2021
 • Modeli GALAXY A12
 • Procesori (CPU) Exynos 850 (Octa Core)
 • Modeli i procesorit Exynos 850 (Octa Core)
 • Frekuenca (CPU) 4×2.0GHz Cortex-A55 & 4×2.0GHz Cortex-A55
 • RAM 4 GB
 • Memorie standarde 64 GB
 • GPU Mali-G52
 • Madhësi ekrani 6.5″ PLS IPS
 • Rezolucioni HD (720 x 1600)
 • Kamera: 48 MP, 5 MP, 2 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie: 8 MP
 • Bateria: Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable
 • Garancia 2 Vite

Kodi i produktit: SFS016G2L

17490 L 21990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFS016G2L

Marka

SAMSUNG

Viti i prodhimit

9 Gusht 2021

Modeli

GALAXY A12

Procesori (CPU)

Exynos

Modeli i procesorit

Exynos 850 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

4×2.0GHz Cortex-A55 & 4×2.0GHz Cortex-A55

RAM

4 GB

Memorie standarde

64 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

Mali-G52

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

PLS IPS

Rezolucioni

HD (720 x 1600)

Kamera

48 MP, 5 MP, 2 MP, 2MP

Kamera Selfie

8 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 11

Bateria

Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Blue

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.