-17%
,

ROUTER WIRELESS TP-LINK TL-WR840N 300Mbps


    ROUTER WIRELESS TP-LINK TL-WR840N 300Mbps

  • Frekuenca 1 x 2.4 GHz.
  • Numri i portave 1 x WAN, 4 x LAN.
  • Shpejtësia 10/100 Mbps.
  • Shkalla e sinjalit deri në 300 Mbps.
  • 2 antena
  • Butona Power On/Off, Reset

Kodi i produktit: RO007A2M

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

RO007A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

TL-WR840N 300Mbps

Frekuenca

1 x 2.4 GHz

Numri i portave

1× WAN, 4× LAN

Shpejtësia

10/100Mbps

Shkalla e sinjalit

300 Mbps

Antena

2

Butona

Power On/Off, Reset

Wireless Security

WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.