-15%

ROUTER WIRELESS TP-LINK ARCHER C6 AC1200 MU-MIMO


  ROUTER WIRELESS TP-LINK ARCHER C6 AC1200 MU-MIMO

 • Funksionet Router
 • Frekuenca 2.4GHz & 5GHz
 • Numri i portave 1× Gigabit WAN, 4× Gigabit LAN
 • Shpejtësia 10/100/1000 Mbps
 • Shkalla e sinjalit deri në 867Mbps
 • Antena 4
 • Butona Power On/Off, Reset & WPS
 • Ngjyra Black
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: RO009A2M

6190 L 7290 L

Kodi i produktit

RO009A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

ARCHER C6

Funksione

Router

Frekuenca

2.4 GHz, 5 GHz

Numri i portave

1× Gigabit WAN, 4× Gigabit LAN

Shpejtësia

10/100/1000 Mbps

Shkalla e sinjalit

867 Mbps

Antena

4

Butona

Power On/Off, Reset, WPS

Wireless Security

WPA, WPA2, WPA3

Ngjyra

Black

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.