-20%

ROUTER WIRELESS TP-LINK ARCHER C54 AC1200 DUAL BAND


    ROUTER WIRELESS TP-LINK ARCHER C54 AC1200 DUAL BAND

  • Funksionet Router, Access Point & Range Extender
  • Frekuenca 2.4GHz & 5GHz
  • Numri i portave 1 × WAN, 4 × LAN
  • Shpejtësia 10/100Mbps
  • Shkalla e sinjalit deri në 867Mbps
  • Antena 4
  • Butona Reset, WPS

Kodi i produktit: RO004A2M

3990 L 4990 L

Kodi i produktit

RO004A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

ARCHER C54

Funksionet

Router, Access Point & Range Extender

Frekuenca

2.4 GHz, 5 GHz

Numri i portave

1× WAN, 4× LAN

Shpejtësia

10/100Mbps

Shkalla e sinjalit

Deri në 867 Mbps

Antena

4

Butona

Reset, WPS

Wireless Security

WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.