-17%
,

ROUTER WIRELESS N TP-LINK TL-WR841N

(1 shqyrtim nga klient)

  ROUTER WIRELESS N TP-LINK TL-WR841N*

 • Frekuenca 2.4GHz
 • Numri i portave 1 × WAN, 4 × LAN
 • Shpejtësia 10/100Mbps
 • Shkalla e sinjalit deri në 300Mbps (dinamike)
 • Antena 2
 • Butona Reset, WPS

Kodi i produktit: RO001A2M

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

RO001A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

TL-WR841N

Frekuenca

2.4 GHz

Numri i portave

1× WAN, 4× LAN

Shpejtësia

10/100Mbps

Shkalla e sinjalit

Deri në 300 Mbps (dinamike)

Antena

2

Butona

Reset, WPS

Wireless Security

WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

Garancia

1 Vit

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Rebeka A

  Asnjë problem fare. Do të riblej nëse është e nevojshme.

  Rebeka A

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin