fbpx
-22%
,

ROUTER WIRELESS N NETIS W1


    ROUTER WIRELESS N NETIS W1*

  • Frekuenca 2.4GHz
  • Numri i portave 1 × WAN, 2 × LAN
  • Shpejtësia 10/100Mbps
  • Shkalla e sinjalit deri në 300Mbps (dinamike)
  • Antena 2
  • Butona Reset, WPS

Kodi i produktit: RO001E2L

2,190 L 2,790 L

Kodi i produktit

RO001E2L

Marka

NETIS

Modeli

W1

Frekuenca

2.4GHz

Numri i portave

1× WAN, 2× LAN

Shpejtësia

10/100Mbps

Shkalla e sinjalit

Deri në 300 Mbps (dinamike)

Antena

2

Butona

Reset, WPS

Wireless Security

WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.