-9%
, ,

ROUTER WIRELESS GAMING TP-LINK ARCHER AX11000


    ROUTER WIRELESS GAMING TP-LINK ARCHER AX11000

  • Frekuenca 1 x 2.4 GHz & 2 x 5 GHz.
  • Numri i portave 1 x WAN, 8 x LAN.
  • Shpejtësia 10/100/1000 Mbps.
  • Shkalla e sinjalit deri në 4804 Mbps.
  • 8 antena
  • Butona LED On/Off, Power On/Off, Reset, Wi-Fi On/Off, WPS

Kodi i produktit: RO006A2M

59990 L 65990 L

Kodi i produktit

RO006A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

ARCHER AX11000

Frekuenca

1 x 2.4 GHz, 2 x 5 GHz

Numri i portave

1× WAN, 8× LAN

Shpejtësia

10/100/1000 Mbps

Shkalla e sinjalit

Deri në 4804 Mbps

Antena

8

Butona

LED On/Off, Power On/Off, Reset, Wi-Fi On/Off, WPS

Wireless Security

WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.