fbpx
-20%
,

ROMSAT DEKODER TOKESOR DVB-T2 TR-2023HD


• Marka ROMSAT
• Modeli TR-2023HD
• Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
• Porta 1 x HDMI, 1x Antena
• Lidhjet HDMI
• Kodi i produktit: DTAR1

1,990 L 2,490 L

Kodi i produktit

DTAR1

Marka

ROMSAT

Modeli

TR-2023HD

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Porta

1x HDMI, 1x Antenë

Lidhjet

1x HDMI

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.