-21%
, , ,

RC DRONE ME KAMER


    RC DRONE ME KAMER

Kodi i produktit: LFTP3

5890 L 7490 L

Kodi i produktit: LFTP3 Kategori: , , , Etiketë:
Kodi i produktit

LFTP3

Rezolucioni

HD (720 x 1280)

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.