fbpx
-17%

RAM PC DESKTOP INNOVATION IT 8GB DDR3 1600MHz


    RAM PC DESKTOP INNOVATION IT 8GB DDR3 1600MHz

  • Frekuenca 1600MHz
  • RAM 8GB DDR3
  • Përdorimi PC Desktop

Kodi i produktit: RAMEL2

2,500 L 3,000 L

Kodi i produktit

RAMEL2

Marka

INNOVATION IT

RAM

8 GB

Teknologjia

DDR3

Frekuenca

1600MHz

Përdorimi

Desktop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.