fbpx
-13%

RAM PC DESKTOP CRUCIAL 32GB DDR4 3200MHz


    RAM PC DESKTOP CRUCIAL 32GB DDR4 3200MHz

  • Frekuenca 3200MHz
  • RAM 32GB DDR4
  • Përdorimi PC Desktop

Kodi i produktit: RAMEL3

12,990 L 14,990 L

Kodi i produktit

RAMEL3

Marka

CRUCIAL

Modeli

CT32G4DFD832A

RAM

32 GB

Teknologjia

DDR4

Frekuenca

3200 MHz

Përdorimi

Desktop

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.